Bizi Takip Et!

CS:GO

North CS:GO Kadrosuna Kristou’yu Ekledi

Rahatsızlığı yüzünden takımdan ayrılan Markus Kjærbye yerine Kristoffer “kristou” Aamand, CS:GO North takımına katılıyor.

North, Markus “Kjaerbye” Kjærbye’nin sağlık sorunları nedeniyle uzun bir ara verdiği için Kristoffer “kristou” Aamand’ı CS: GO takımına geçici olarak ekledi. 2018’in başından beri ekiple birlikte olan Kjaerbye, “karın ağrısı, solunum problemleri ve göğüs krampları” hissettiğini bildirmişti.

Markus “Kjaerbye” Kjærbye, Astralis bayrağı altında iki yıl geçirdikten sonra Şubat 2018’de North takımı ile anlaşma imzaladı. “Rifler” olarak birçok DreamHack Open etkinliği ve DreamHack Masters Stockholm kazandı. 22 yaşından da olan Markus, sağlık sorunları nedeniyle bu ayın başlarında ekipten ayrıldı. ESL One: Road to Rio play-offlarına rağmen Bölgesel Major Ranking puanlarında % 20’lik performans kaybı yaşadı.

Kristoffer “kristou” Aamand

Kjaerbye artık resmi olarak rekabetçi oyundan uzun bir ara verdi. Kuruluşun açıklamasında Kjaerbye, en üst düzeyde oynamasını engelleyen sayısız sorun yaşadığını açıkladı. 18 yaşındaki Kristoffer “kristou” Aamand North kadrosunda yerini alacak.

HLTV

North Kadrosu;

  •  Nicklas “gade” Gade
  •  Mathias “MSL” Lauridsen
  •  René “cajunb” Borg
  •  Philip “aizy” Aistrup
  •  Kristoffer “Kristou” Aamand

Yorum Yapmak İçin Tıklayın
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla CS:GO